TechCAI_logo_470x140_transparant
XFSFP-LX10

XFSFP-LX10

 69,00

SFP LX 10, Singlemode, 1,25Gbps, 1310nm (geschikt voor DrayTek switches)

10 op voorraad

Categorie├źn: ,

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “XFSFP-LX10” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *